نقاشی ساختمان

88429676

logo-689465407.png

نمونه کارهای نقاشی ساختمان متین

نقاشی ساختمان : سوالات

برای هم سطح کردن دیوار سیمانی در شمال با توجه به رطوبت هوا( زیر سازی ) و انجام رنگ آمیزی بهترین گزینه چه می باشد ؟

برای هم سطح کردن دیوار سیمانی در شمال با توجه به رطوبت هوا( زیر سازی ) و انجام رنگ آمیزی بهترین گزینه چه می باشد ؟

- در نواحی خیلی مرطوب، کرانه های نزدیک به دریا برای محافظت ساختمان از رطوبت بیش از حد زمین، خانه ها بر روی پایه های چوبی ساخته شده اند. اما در دامنه کوهها که رطوبت کمتر است، معمولا خانه ها بر روی پایه هایی از سنگ و گل و در پاره ای موارد بر روی گربه روهایی بنا گردیده اند.

- به منظور محافظت اتاقها از باران، بالکن های عریض و سرپوشیده ای در اطراف اتاقها ایجاد گردیده است. این فضاها در بسیاری از ماههای سال برای کار و استراحت و در پاره ای موارد برای نگهداری محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.

- اکثر ساختمانها با مصالحی با حداقل ظرفیت حرارتی بنا شده اند و در صورت استفاده از مصالح ساختمانی سنگین، ضخامت آنها در حداقل ممکن نگه داشته شده است.

براي ساختمان هاي داراي سازه از مصالح بنايي با ظرفيت حرارتي پايين : بلوك سيماني ، سنگ ، ديوار چينه اي (مقاوم در برابر رانش) برای رنگ آمیزی در چنین سطوحی رنگهایی که قدرت تنفس دارند  توصیه می شود. در رنگهای امروزی این خاصیت در رنگهای اکریلیک و مولتی کالر مشاهده می شود.

دیدگاه‌ها   

0 #1 حسين 1395-06-26 17:21
سلام.يه سوال داشتم.همسايه ما نماي ساختمون خودشو سيمان سفيد كرده اما نميدونم چرا وقتي از نزديك ميبيني سيمان كاملا صاف ويكدست هس و برجستگي نداره.ميخواستم ببينم بعد سيمان زدن و در مرحله رنگ كاري چيزي به ان اضافه ميكنند تا صاف و سفيد شود.؟چه ماده اي
پاسخ :
من منظورتون دقیق متوجه نشدم اگه سیمان باشه که مشخصه ....
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید